HOME
Projekty domów parterowych
tel577 007 517
burger-menu

Piękny dom z drewna w Bieszczadach lub na Mazurach

1 lipca 2019

Domy z drewna od zawsze były wpisane w polskie krajobrazy. Jest ich szczególnie wiele na wschodzie kraju. Kojarzą się z prawdziwą Polską wsią i sielską atmosferą. Od kiedy kilka lat temu jedna ze znanych polskich pisarek napisała powieść o kobiece porzucającej miasto, która zdecydowała się na swój prywatny dom z drewna gdzieś w dzikiej głuszy, w podobny sposób chciałoby postąpić mnóstwo osób. Dzisiaj nic nie stoi na przeszkodzie - dom z drewna z gotowego projektu może powstać dosłownie w kilka tygodni.

Domy z bali projekty

Gotowe projekty domów z bali można kupić praktycznie od ręki. Można zdecydować się zarówno na mały przytulny domek, którego powierzchnia użytkowa nie będzie większa niż klasycznego mieszkania w bloku. Można też zaszaleć i zdecydować się na dom ogromny, piętrowy, który zostanie przygotowany niczym prawdziwa drewniana willa. Na rynku tego typu projektów znajduje się zatem odpowiedź na potrzeby każdego indywidualnego klienta. Decydując się na gotowy projekt, który w żaden sposób nie będzie już adaptowany do indywidualnych pomysłów inwestorów, z pracami można naprawdę ruszyć z kopyta. Nieduży domek z bali może wtedy powstać dosłownie nawet w kilka tygodni. Najbliższą jesień będzie zatem można spędzić już na przykład gdzieś w Bieszczadach czy na Mazurach, w otoczeniu ciepłego kojącego nerwy drewna. Jeżeli natomiast inwestor chciałby wnieść jakieś poprawki do projektu, prace z pewnością odrobinę się wydłużą.

Nowoczesne domy z drewna

Dawniej domy z drewna kojarzyły się głównie z budynkami do użytku w okresie wakacji, kiedy temperatury na zewnątrz są odpowiednio wysokie. Tego typu domy budowało się często bez żadnego konkretnego ocieplenia, a zatem nie nadawały się one do zamieszkania zimą. Dzisiaj sprawa wygląda już zupełnie inaczej, a dom z drewna to obiekt całoroczny - sprawdź na domywstylu.pl. W swoim drewnianym domku w Bieszczadach czy na Mazurach można zatem spędzać nie tylko urlop, ale też Święta Bożego Narodzenia czy wiele innych tego typu okazji. Kiedyś może stać się też on po prostu miejscem zamieszkania. Z dużych miast w sielskie tereny ucieka wciąż bardzo wielu ludzi spragnionych kontaktu z naturą.