HOME
Projekty domów parterowych
tel577 007 517
burger-menu

Projekt domu parterowego Cytrus 6

Autor projektu arch. Maciej Matłowski
Wizualizacja frontowa projektu Cytrus 6
Cena projektu: 4 999 zł

KUP PROJEKT 

Dane techniczne

powierzchnia użytkowa 164.02 m²
powierzchnia garażu 40.07 m²
powierzchnia zabudowy 258.98 m²
powierzchnia dachu 385.40 m²
kubatura 579.49 m²
wysokość 8.01 m²
min. gabaryty działki 25.15 × 28.45 m
EP 2017 52.48 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - beton komórkowy + styropian
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe

Rzuty

Parter
Projekt Cytrus 6 - rzut parteru
Usytuowanie
Projekt Cytrus 6 - usytuowanie na działce

Opis do projektu Cytrus 6

CYTRUS 6 jest projektem domu parterowego o wyjątkowo przestronnych wnętrzach. W takim domu komfort codziennego użytkowania odnajdzie 5-osobowa rodzina. Na uwagę zasługuje bardzo przemyślany układ pomieszczeń.

Ogrom przestrzeni

Duża ilość dostępnej przestrzeni to niezaprzeczalna zaleta projektu. Nasz CYTRUS 6 jest idealną opcją dla posiadaczy dużych działek, którzy marzą o komforcie, jaki dają wygodne domy parterowe. Układ pomieszczeń w projekcie sprawia, że będzie on pasował na parcele z wjazdem od strony północnej i wschodniej. Strefę dzienną tworzy wyjątkowo duży salon oraz otwarta kuchnia. Takie przestronne wnętrze pomieści całą rodzinę i przyjaciół podczas wspólnych spotkań i uroczystości. Salon dzięki przeszkleniom od strony ogrodu płynnie łączy się ze strefą wypoczynkową na tarasie.

Kuchnia marzeń

Przestrzeń kuchenną częściowo oddzielono od pokoju dziennego barkiem śniadaniowym. Zdecydowanie nie zabraknie w niej miejsca na kulinarne eksperymenty. Została ona usytuowana od strony frontu i wyposażona w praktyczne okna. W takiej kuchni przyrządzanie posiłków będzie wyjątkowo przyjemne, a przechowywanie zapasów ułatwi spiżarnia.

Strefa sypialna i gospodarcza

Ta część domu została rozdzielona na dwie części – nie bez powodu. Stoi za tym bardzo przemyślana decyzja mająca Ne celu odseparowanie strefy nocnej gospodarzy od pozostałych pokoi sypialnych. Dzięki temu jej użytkownicy będą mogli w ciszy i spokoju odpocząć. Korzystanie z sypialni uprzyjemni prywatna garderoba i łazienka. W sypialni znajduje się także wyjście na rozległy taras. Wszystkie pokoje sypialne są bardzo ustawne i jasne. Oprócz tego w domu zaplanowano dużą, rodzinną łazienkę, mniejszą łazienkę dla gości, pralnię oraz praktyczny schowek. Architekt zaprojektował również garaż na dwa stanowiska samochodowe.

Przytulna aranżacja zewnętrzna

Projekt utrzymano w minimalistycznej stylistyce. Elewację zdobią drewniane panele w dwóch odcieniach: jasnego drewna i szarości. Elegancji dodaje dach z jasnoszarą blachodachówką. Bryła budynku ma nieco rozbudowany kształt, a garaż wysunięto poza jej granicę - dzięki temu cała koncepcja zyskała nowoczesny charakter. Od strony tarasu budynek posiada liczne przeszklenia.

Projekt domu parterowego CYTRUS 6 pokochają miłośnicy przestrzennych wnętrz i ponadczasowych rozwiązań. Dom będzie odpowiedni dla dużej rodziny